Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 755

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 758
Директ маркетинг | Рекламне агентство «Promoter Львів»

Розсилка


Warning: Use of undefined constant b - assumed 'b' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/lib_aux.php on line 383

Warning: Use of undefined constant b - assumed 'b' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/lib_aux.php on line 383

Warning: Use of undefined constant b - assumed 'b' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/lib_aux.php on line 383

Розсилка по поштових скриньках, послуги розсилки, розсилка листів, розсилка пошти

Розсилка по пошті

Адресна розсилка реклами по Львову

За допомогою директ маркетингової рекламної компанії досягається висока ефективність. Через те що багатьом до кінця не зрозуміло, що таке сучасна реклама, не дивно, що тільки деякі можуть зрозуміти, що по суті є директ маркетингом (direct marketing). Не кожна людина замислюється над тим, як точно дати йому визначення. Насправді, це важливо, тому що багато витрачають гроші, не розуміючи на що.

У різних країнах по-різному визначали значення директ-маркетингу. Багато хто навіть не погоджувалися з такою назвою. Були придумані деякі назви, такі як “діалог маркетинг”, “маркетинг відносин” і, найпоширеніше визначення, “маркетинг бази даних”.

Чому вам потрібно звернутися саме в нашу компанію? Тому що у нас є величезна база даних, за допомогою якої ми точно знаємо, в якому випадку вам потрібна саме адресна розсилка пошти (а також яка саме вона повинна бути), в якому випадку вам необхідні послуги пошти для подальшого успішного розвитку бізнесу. Ми з задоволенням поділимося з вами нашим досвідом, проконсультуємо вас, зробимо необхідну пряму поштову розсилку, і ви зрозумієте, що це співробітництво є взаємовигідним.

Розсилка по поштовим скринькам у Львові тепер змусить навіть просто глянути на неї, тільки якщо вона виконана дійсно якісно і незвично. Саме такими поштовими послугами ми і займаємося. Немає сенсу взагалі витрачати час на звичайні бляклі листівки. Якщо вже ми беремося за пряму адресну розсилку, то це буде максимально привабливо.

Директ маркетинг (direct marketing), безадресна та адресна розсилка реклами.

Директ маркетинг (direct marketing) володіє двома важливими можливостями. Перше – це підтримка і формування товару, який рекламується (послуги). Друге – при його використанні можна встановити відносини з клієнтом (зворотний зв’язок). У сучасних рекламних акціях директ маркетинг відіграє значну роль. При його використанні можливо коректувати і аналізувати наступні заплановані компанії.

Звичайна розсилка в деяких випадках виграє у порівнянні з її аналогом по електронній пошті. Такі ж послуги як розсилка пошти по факсу теж мають ряд переваг. Головним у прямій розсилці є те, що ви завжди можете зв’язатися з потрібною вам аудиторією і зумієте завоювати довіру до себе і до вашої продукції.

Рекламне агентство «promoters Львів» надає різні види послуг. Ось лише деякі з них:
Адресна поштова розсилка по офісам Львова (ділові листи, пропозиції, рекламна продукція)
Адресна розсилка реклами по Львову
Безадресна розсилка реклами
Розсилання листів по адресатам кур’єром
Директ маркетинг – це певна діяльність, за допомогою якої можна звернути увагу клієнта на себе, утримати його і мати з нею індивідуальний контакт.

Пряма розсилка є гарною можливістю знайти нових клієнтів, а не лише послугою пошти по відправці листів

Підводячи підсумок, директ маркетинг сьогодні є якщо не необхідною, то вкрай бажаною рекламною кампанією для будь-якого бізнесу. Адже будь-який бізнес тримається на клієнтах, яким пропонується товар або послуга, отже, як можна більше клієнтів повинно хоча б знати про існування постачальника бажаних товарів або послуг.

Директ мейл (direct mail), послуги пошти

Директ мейл (direct mail) – доставка листів, рекламних матеріалів, рахунків, газет в потрібному районі або місті. Це безадресна розсилка (по поштових скриньках) або адресна розсилка пошти (по офісах). Ефективним, швидким і зручним методом є відправка листів. Найкращим способом знайти нових клієнтів і збільшити обсяг збуту є поштові розсилки direct mail.

Розсилка по пошті не завжди доречна і досить дорога, а тому наша служба пропонує також послугу “безадресна розсилка” – дешевий спосіб розповсюдження рекламної продукції по поштовим скринькам (поширення до 100 000 листівок на тиждень), але менш ефективний, ніж пряма розсилка або класичний директ мейл (direct mail).

Наша поштова служба крім таких послуг, як масове розсилання листів і пряма розсилка, надає ряд ексклюзивних послуг, наприклад розсилка реклами елітним будинкам або оренда адрес передплатників глянцевих журналів.

У директ маркетингу існує банк даних, в якому міститься інформація про зацікавлені або запитують осіб, також про потенційних покупців, які мають велике значення для маркетингу. Ці дані про клієнтів регулярно оновлюються за допомогою електронної обробки даних.

Форма замовлення
  1. (обов'язкове поле)
  2. (обов'язкове поле)
  3. (обов'язкове поле)
  4. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days