Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 755

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 758
рекламное агентство львов | Рекламне агентство «Promoter Львів»

рекламное агентство львов

Основний напрямок деятельности рекламного агентства полного цикла «Промоутер Львів» – комплексна розробка рекламної кампанії будь-якої складності: постановка цілей і задач, розробка креативної складової, якісне виготовлення рекламної продукції та реалізація рекламної кампанії.

Рекламное агентство «Промоутер Львов» пропонує послуги аутсорсингу і поведінки аудиту рекламної діяльності компаній. Крім разработки рекламных кампаний, рекламное агентство «Promoters Lviv» займається організацією PR-кампаній.

Ми допоможемо грамотно скласти план просування вашого бренду, визначимо бюджет PR-кампанії, займемося організацією різних event-заходів (презентацій, «круглих столів», конференцій, брифінгів), підготуємо і реалізуємо проекти, спрямовані на формування репутації компанії.

Зокрема, рекламное агентство займається розміщенням реклами в ЗМІ (газети, журнали, радіо, ТБ, сайти), створенням презентаційних корпоративних видань (річні звіти, буклети і т. д.), проведенням корпоративних заходів.

Ми забезпечимо вам якісний піар як в Львове, так і в будь-яких інших регіонах.

Ми пропонуємо розробку рекламної концепції BTL (промоакції, виставки, діректмейл) і ATL (розміщення в ЗМІ, розміщення зовнішньої реклами та інше). Ми розмістимо вашу рекламу в ЗМІ Львова, Львівській області та інших регіонах України, на телебаченні, радіо, у друкованих ЗМІ (газетах, журналах), в інтернеті. Ми пропонуємо послуги копірайтингу, включаючи створення редакційних матеріалів у ЗМІ, рекламних текстів, сценаріїв заходів, презентаційних фільмів, неймінг, розробку слогану. Наші переваги в порівнянні з іншими рекламными агентствами – це гнучкий індивідуальний підхід до клієнта, відстоювання його інтересів, щомісячне безкоштовне медіапланування на основі даних маркетингових і медіадосліджень, медіабаїнг, моніторинг проходження рекламної кампанії, повна звітність та гарантія якості роботи, а також додаткові бонусні програми від рекламного агенства Львова.

 

Залишити коментар