Рекламне агенство львів

Рекламне агентство “Промоутер Львів”
Наше рекламне агентство почало свою історію в 2008 році. З цього моменту ми поставили собі за мету постійний саморозвиток, і вже через 2 роки стали рекламно – виробничим агентством.

Сьогодні ми продовжуємо розширювати асортименти надаваних нами послуг і підвищувати кваліфікацію своїх співробітників. Протягом усіх років роботи нашим непорушним правилом була орієнтація на індивідуальність клієнта і підвищення рівня його продажів. Підтвердженням якості нашої роботи служать виграні тендери та контракти, укладені з великими  компаніями.
Найважливіше для нас – кінцеві цілі нашого клієнта. Сліпе виконання приписів – не наш коник – ми прагнемо до максимальної ефективності надаваних нами послуг. Наші менеджери завжди готові подивитися на Вашу ситуацію з боку, разом проаналізувати і знайти оптимальні варіанти. У нашій особі Ви зможете знайти не тільки виконавців замовлень, але й справжніх однодумців.
У нашому рекламному агентстві, крім творчої команди, є фахівці з юриспруденції та фінансів, які зможуть проконсультувати Вас з питань, замовлених у нас лотерей та акцій.
Наша робота завжди структурована і високо організована, а головне – ефективна для клієнта.

Ми команда професіоналів, яка відповідає за якість виконаних робіт.

Чому ми?

У рекламному агентстві «Promoters Lviv» не витрачають часу на порожні слова і струс повітря. Наша команда професіоналів воліє дію замість красивих розмов. Ми – рекламне агентство з солідним досвідом роботи. Нам відомо як привернути увагу до вашої компанії, ми знаємо всі ефективні методи реклами і PR і продовжуємо стежити за трендами.
Якщо ви звернулися до нас, то це означає, що:

вас побачать тисячі;

вас запам’ятають і почнуть дізнаватися;

про вас заговорять;

до вас прийдуть клієнти.

У роботі ми орієнтуємося на:


гарантію якості наших послуг;

індивідуальний підхід до будь-яких завдань;

реалізацію бажань клієнта;

кваліфікований персонал;

цілі і завдання клієнта

Ваші заявки, ділові пропозиції та запитання Ви можете надсилати на нашу електронну адресу: info@promoters.lviv.ua.

Наші ключові слова:

Промоутер, промоутери, промо, промо-акція, btl, промо-агентство, btl агентство у Львові, роздача листівок, розклейка оголошень, мітинг.

Для замовлення промо-акцій звертайтеся:

info@promoters.lviv.ua
або за телефоном: +38 (067) 18-18-019

Форма замовлення
  1. (обов'язкове поле)
  2. (обов'язкове поле)
  3. (обов'язкове поле)
  4. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Залишити коментар