Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 755

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 758
Велореклама | Велоборд | Реклама на велосипедах | Рекламне агентство «Promoter Львів»

Велореклама

Велореклама користується великою популярністю у західних і європейських рекламодавців. Практика показує, що подібний вид реклами в кілька разів результативніше, ніж реклама на зовнішніх щитах або сіті-форматах. В Україні подібний вид розміщення реклами тільки набирає обертів, а значить, зацікавить людей більше, ніж стандартні плакати.

Білборд з рекламною інформацією знаходиться на спеціальній підставці, прикріпленою до велосипеда, який їздить по певному маршруту, вигідному для рекламодавця. Причому пересуватися нестандартний рекламний носій може як на жвавих дорогах, так і в пішохідних зонах. Привертаючи тим самим увагу водіїв і що проходить повз публіки. Завдяки переміщенню велосипеда рекламну інформацію за один день може переглянути величезну кількість людей різної вікової групи і соціального статусу.

велореклама Львів

велореклама Львів

Дуже вигідно використовувати даний метод рекламування товарів або послуги на масових заходах: концертах, спортивних змагань, фестивалях.

Велореклама довговічна, тому що перебуває під постійним контролем водія. Її було розмалюють, чи не порвуть, як інші види зовнішньої реклами, які постійно страждають від цього. До того ж легка конструкція білборда, дозволяє при необхідності швидко замінити плакат. Перераховані вище позитивні якості мобільних білбортов говорять про вигідному використанні нового способу реклами – це і невелика вартість виготовлення, і мінімальні витрати на обслуговування.

Велореклама є, мабуть, найбільш екологічно чистим видом зовнішньої реклами, пропагує здоровий спосіб життя і тому приваблива для великого числа людей.

Залишити коментар