Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 755

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 758
Промо форма, макети промо-форми, оригінальна промо-форма, розробки дизайну та виготовлення промо-форми | Рекламне агентство «Promoter Львів»

Промо форма

Наше рекламне агентство пропонує своїм клієнтам послуги з розробки дизайну та виготовлення промо-форми. Ми розуміємо, що сьогодні кожна компанія має свій індивідуальний стиль, і готові допомогти найбільш вигідно його підкреслити. Корпоративний одяг, спецодяг та аксесуари для проведення виставок і промо акцій – це один із напрямів нашої роботи. Виготовленням промо-форми під ключ; в нашому агентстві займаються професіонали своєї справи, тому наші клієнти впевнені, що все буде зроблено в оптимальні терміни із збереженням відмінної якості. Скористайтеся послугами наших дизайнерів, і ми надамо саме той варіант, який найкращим чином відповідає поставленим завданням. Промо-форма завжди виготовляється з урахуванням корпоративних кольорів, з нанесенням логотипів та символіки компанії.
Наше агентство розробляє та виготовляє будь-який одяг для проведення рекламних акцій, для участі у виставках, корпоративну уніформу. Ми раді вам допомогти у виготовленні як декількох примірників промо-форми для виставки, так і декількох десятків комплектів одягу для кухарів, офіціантів, продавців мережі ресторанів чи магазинів.
Для працівників сфери обслуговування промо форма має особливе значення. По-перше, строгий та елегантний вигляд персоналу дозволяє значно поліпшити загальне враження про кафе чи ресторані у відвідувачів. По-друге, найчастіше в магазині або гіпермаркеті виникають ситуації, коли потрібно отримати консультацію про товар або ціною. Покупці починають шукати людину в уніформі У цьому випадку форма співробітників магазинів крім естетичної грає ще й функціональну роль. Але і в тому, і в іншому випадку формені костюми сьогодні є невід’ємною складовою корпоративного стилю, тому повинні нести в собі відповідні елементи (кольори, логотипи, символіка вашої фірми).
Не можна забувати і про якість матеріалів, з яких виробляється форма, адже персонал повинен відчувати себе в ній комфортно протягом усього робочого дня. Стильна, функціональна, оригінальна промо-форма співробітників говорить про стабільність і високий статус вашої компанії. Корпоративні кольори, яскраві і впізнавані логотипи, які використовуються в дизайні, здатні передати ідеї і цінності вашого бізнесу.
Фахівці нашого рекламного агентства з успіхом втілять в життя всі ваші задуми і уявлення про промо формі для співробітників. Ми знаємо, як змусити промо форму говорити набагато більше про вашу компанію, ніж можна собі уявити!

Поряд з виготовленням промо-одягу та корпоративної уніформи пропонуємо різні аксесуари для промо-форми. Раді вам запропонувати широкий асортимент сумок, хусток, краваток, ременів і інших необхідних елементів одягу. На кожному з таких пристроїв може розташовуватися логотип або інша символіка вашої компанії.
Ми пропонуємо нашим клієнтам виготовлення промо форми під ключ наші дизайнери розроблять для вас макети промо-форми з урахуванням фірмового стилю вашої фірми і умов подальшої експлуатації.
наші фахівці виготовлять промо-форму не тільки в текстильному варіанті, а й оригінальні костюми на основі пластику і Пінокартон;
наші співробітники виконають підбір матеріалів для пошиття промо-форми, вибір покрою майбутнього виробу, здійснять нанесення логотипу та інших елементів фірмового стилю.
Як відомо, зустрічають по одягу! Це прислів’я сьогодні набуває нового значення. Значить, ефектна промо-форма ваших співробітників допоможе зробити цю зустріч ще більш запам’ятовується, приємною і продуктивною.

«Promoter Львів»
www.promoters.lviv.ua
info@promoters.lviv.ua
тел. +38(067)18-18-019

Залишити коментар