Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 755

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 758
Мерчендайзінг | Рекламне агентство «Promoter Львів»

Мерчендайзінг


Warning: Use of undefined constant b - assumed 'b' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/lib_aux.php on line 383

Warning: Use of undefined constant b - assumed 'b' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/lib_aux.php on line 383

Warning: Use of undefined constant b - assumed 'b' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/lib_aux.php on line 383

Мерчендайзинг у Львові

Завидні «місця на полицях» забезпечують високий продаж. Організувати грамотну викладку товарів у магазині, виділити товари на тлі конкурентів, вдало розмістити POS-матеріали, привернути увагу покупців до вашої продукції – ці та багато інших питань мерчендайзингу вирішать співробітники агентства «Promoters  Львів».
Послуги мерчандайзингу у Львові:

 • Викладка товарів за планограмами;
 • Розширення місць на полицях;
 • Вихід на вигідні полиці;
 • Розміщення P.O.S.-матеріалів;
 • Моніторинг цін в магазинах;
 • Контроль до замовлення продукції;
 • Аудит цін та рекламної активності конкурентів.

Професіонали ринку не перший рік дискутують на тему, що ж таке мерчандайзинг – мистецтво якісних продажів або точна наука, в якій виконання певних постулатів і правил гарантує прогнозоване зростання прибутку.
Суть мерчандайзингу – у правильній викладці товарів всередині магазину. Не секрет, що в торговельних точках орендодавці виділяють кращі місця, на які звертає увагу більше число покупців. Однак виділити товар можна і грамотною  викладкою, і POS-матеріалами, і незвичайними ідеями. Все це – мерчандайзинг.
Ми переконані, мерчандайзинг  це  і ремесло, і мистецтво – саме тому в своїй роботі фахівці «Promoters  Львів» вміло поєднують знання, досвід і навички нестандартного підходу у вирішенні складних завдань, спрямованих на отримання високих результатів від продажів.
Визначення необхідного асортименту товарів, який має обов’язково бути присутнім на полицях, розрахунок товарних запасів і графіків поставок – знову-таки знаходиться в компетенції мерчандайзингу. Він забезпечує комплексний підхід до роботи з магазинами, і результат – миттєве зростання продажів за рахунок кращої організації викладки товарів у торговельному залі.
Фахівці «Promoters  Львів» розроблять для Вас ефективні програми мерчандайзингу і допоможуть їх реалізувати. При цьому ви відразу зможете перевірити ефективність нашої роботи – по росту вашого обороту. І переконатися – працювати з нами вигідно!
Детальніше про мерчандайзинг
В даний час зацікавити вимогливого покупця досить складно. Особливо ця задача ускладнюється в умовах великої конкуренції. Однак певні методи дозволяють успішно досягти цієї мети. Прикладом цього може бути мерчандайзинг.

Послуги мерчандайзингу
Що таке мерчандайзинг ?

Дана технологія являє собою важливу складову маркетингу, за допомогою якої реалізується стимулювання продажів того чи іншого товару. Цей термін походить від англійського слова «merchandise», яке в перекладі на українську мову означає «просувати на ринку». Найчастіше мерчандайзинг використовується в роботі об’єктів роздрібної торгівлі. Наприклад, це можуть бути гіпермаркети , супермаркети і т. д.

Яким чином досягається стимулювання продажів?

Для цього потрібно, щоб підприємство мало в своєму розпорядженні великий асортимент товару. При цьому найважливіше значення має правильна організація торгових залів з відповідним обладнанням – вітринами, стелажами, холодильними установками і т. д.
На перший погляд може здатися дивним, але навіть фарбування стін і інтенсивність освітлення роблять деякий вплив на обсяги продажів товару. Крім того, необхідно велику увагу приділити викладці продукції.
Іншими словами, при мерчандайзингу робиться все для того, щоб товар привернув увагу покупця. У результаті цього споживач схиляється до покупки без допомоги продавців-консультантів. Адже товар з повною інформацією про його сутність і ціною для покупця стає легкодоступним.

Природно, що на сьогоднішній день багато компаній і підприємства використовують мерчандайзинг в якості основного маркетингового інструменту. Тому для того, щоб підвищити обсяг продажів товару при настільки високої конкуренції, необхідно до даного процесу підходити серйозно і всі пов’язані з ним завдання вирішувати дуже якісно і швидко. При цьому для отримання високих результатів нерідко доводиться застосовувати нестандартні підходи і методи.
Таким чином, мерчендайзинг є важливою складовою успішної діяльності будь-якого підприємства. У результаті застосування даної технології значно збільшуються обсяги продажів товару і число постійних клієнтів, що є гарантом процвітання і подальшого розвитку того чи іншого об’єкта торгівлі.
Якщо Вас цікавлять якісні та професійні послуги мерчандайзинг  у Львові – телефонуйте нам –  (067) 18 18 019  із задоволенням відповімо на всі ваші запитання.

Форма замовлення
 1. (обов'язкове поле)
 2. (обов'язкове поле)
 3. (обов'язкове поле)
 4. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days