Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 755

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 758
Друк візиток | Виготовлення | Дизайн | Ціна | | Рекламне агентство «Promoter Львів»

Друк візиток

Виготовлення візиток

Візитні картки – невід’ємна частина іміджу людини і корпоративного стилю компанії. Візитки представляють Вас і вашу компанію, і повинні бути  впізнавані.
У нас ви можете замовити виготовлення візиток будь-якої кількості не менше 50 шт. будь-якого типу. Наші поліграфічні можливості, великий вибір паперу та післядрукарська обробка (висічка, тиснення і т.д.) дозволяють виготовляти візитки + будь-якої складності.

Візитки терміново від 30 хвилин

Для друку візиток зазвичай використовується папір щільністю від 250 до 350 г / кв.м. або пластик. Папір може бути малювання (глянсова або матова), “прогумована” (Plike), некрейдований, з текстурою (льон, молоток) і, так звана, «дизайнерська» папір, пофарбована в масі або з незвичайною текстурою (перламутрова, хамелеон і т. д.).

Стандартний розмір візитки – 9х5 cм.

Для додаткового оформлення візитних карток використовується: тиснення фольгою, конгревне тиснення, термоподнятіе, фігурна висічка, скруглення кутів, лазерна прорізка візиток.
Наші кур’єри можуть доставити замовлену у нас продукцію в межах м. Львова!

Всі візитки, видрукувані у нас, упаковуються в стильну пластикову коробочку абсолютно безкоштовно!
Так само, ми можемо розмістити на ваших візитках QR-код. У такому коді може бути зашифрований не тільки адресу сайту, але і безліч іншої інформації. Це може бути географічне розташування, номер телефону, Email, календар подій або звичайний текст. Особливо зручний такий спосіб збереження інформації серед користувачів мобільного зв’язку. Встановивши на свій телефон програму розпізнавання QR-кодів можна серйозно спростити собі завдання з пошуку інформації про товари і послуги через інтернет. Останнім часом такі коди зустрічаються і на візитках ..

 

Залишити коментар