Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 755

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 758
Друк афіш | Виготовлення | Дизайн | Ціна | | Рекламне агентство «Promoter Львів»

Друк афіш

Друк афіш

Афіша – одне з найбільш доступних і ефективних рекламних засобів, що дозволяє в короткі терміни оповістити велику кількість людей про майбутній захід. Незважаючи на велику кількість різної реклами на вулицях наших міст, афіші завжди привертають увагу перехожих, інформуючи про новому спектаклі, концерті, спортивних змаганнях, міських святах і інших подіях.

Для досягнення найбільшого ефекту від цього виду реклами, слід врахувати кілька важливих факторів. По-перше, потрібно створити такий дизайн, який буде притягувати до себе погляди, він повинен бути особливим і привертати увагу якомога більшої кількості людей. По-друге, потрібно простежити за якісним розклеюванням всіх надрукованих афіш.
Дизайн афіш

При створенні афіші потрібно враховувати, що вона впливає на глядача всього кілька секунд (швидкоплинний погляд). Тому в дизайні даної продукції повинні бути присутніми сюжет, інтрига, барвисті кольори, що запам’ятовуються назви, здатні змусити людину підійти і прочитати афішу до кінця. Відмінно виглядають, на яких відображені кращі кадри майбутнього шоу, фотографії відомих виконавців або гравців матчу. Все це служить хорошою рекламою, привертає увагу фанатів та інших зацікавлених осіб, а також створює бажання відвідати дану дію.
Друк афіш

Наша  компанія виробляє афіші різних форматів, від А4 до А0. Виготовлення може здійснюватися за допомогою офсетного або цифрового друку. В залежності від призначення і величини рекламного бюджету, якість буває різним. Великі всеукраїнські турне відомих виконавців потребу в гарній іміджевій рекламі, тому замовляють ефектні афіші формату А1 і А0, виконані на глянцевому крейдованому папері вищої якості. При підготовці такої поліграфії важливо приділяти особливу увагу опрацюванню дрібних деталей і поєднанню кольорів, так як саме ці фактори визначають, наскільки якісно будуть виглядати готовий варіант.

Досить дорого і респектабельно виглядають афіші формату А2, вони є стандартними і найпоширенішими. До переваг цього формату відносять можливість друку як офсетним, так і цифровим способом, зручність розклеювання, а також вдале співвідношення розміру і сприйняття поданого інформації.

Не кожен замовник може дозволити собі широкоформатну повнокольоровий друк на дорогому папері. У таких випадках хорошим виходом буде печатка форматів А4 або А3. Навіть на такому невеликому розмірі можна вміло розташувати всю потрібну інформацію і запросити велику кількість людей на свій захід.

Замовити друк афіш А1 в Львів, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано Франківськ, а також інших форматів Ви можете зателефонувавши за телефоном, вказаним на нашому сайті. Ми приймаємо замовлення на виготовлення тиражем від 50 штук (цифровий друк) і від 200 штук (офсетний друк). Терміни виконання – від одного до п’яти днів.

Залишити коментар