Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 755

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 758
друк, поліграфія у львові, офсетний друк, цифровий друк, поліграфічні послуги, оперативна поліграфія, друкарня | Рекламне агентство «Promoter Львів»

Поліграфія

 

Список наших послуг:

поліграфія       дизайн      офсетний друк     цифровий друк      широкоформатний друк      друк кольоровий      тиснення

Крім того, ми якісно виконаємо: виготовлення візиток виготовлення та друк календарів (в тому числі, тріо)

ламінування

друк банерів

друк на кружках

друк креслень

друк листівок

друк на пакетах

друк на пластику

друк конвертів

Зверніться до нас, і ви отримаєте:

Унікальну можливість нівелювати згаяний час, виготовивши макет або додрукувати рекламні примірники. Друк середніх і малих тиражів ми готові виконати всього за добу! Будьте впевнені, що офсетний, цифровий друк, шовкографія або широкоформатний друк будуть готові в строк.

Продукцію, якість якої здивує найдосвідченіших спостерігачів. Наша друкарня гарантує максимальну чіткість і контрастність зображення, дивовижну насиченість кольорів і оптимальне поєднання ліній. Це стало можливим завдяки використанню в створенні продукції високоякісних матеріалів і сучасного обладнання, керованого кваліфікованими та досвідченими фахівцями.Можливість доопрацювання неякісного макета.

Наша дизайн-студія прийме макет в будь-якому стані і доведе його до того стану, який перевершить Ваші очікування. Разом з тим, можливе виготовлення нового макета, тобто повна розробка загальної концепції макета з нуля.Можливість включитися у творчий процес розробки дизайну і внести свої корективи. Таким чином, ви зможете не тільки отримати бажаний продукт, але і самостійно взяти участь у його створенні.

Максимальна зручність роботи. Надавати поліграфічні послуги – це наша робота, так що ми постаралися полегшити для вас співпраця з нами. До ваших послуг можливість особистої присутності на друку, доставка в будь-яку точку міста, своєчасне складання бухгалтерської документації і багато іншого.

Залишити коментар