Подарунок за покупку – часто вживана і популярна BTL-акція стимулювання збуту.

ПОДАРУНОК ЗА ПРИДБАННЯ

Рекламне агентство Promoters.lviv.ua може організувати і провести маркетингову акцію – подарунок за покупку на території всієї України і в Києві за найнижчими цінами!

Подарок за покупку – часто вживана і популярна BTL-акція стимулювання збуту. Основною властивістю даного BTL-інструменту є короткочасний скачок продажу продукції. Але в комплексі з іншими видами маркетингових кампаній може мати тривалий еффект.Подарок за покупку Подарунком за покупку може бути інший товар, купон на знижку, сувенірна продукція або додаткове бонусне кількість такого ж товару.

Акція «подарунок за покупку» мотивує покупця придбати Ваш вид продукції. Така акція приверне найбільшу кількість споживачів, тим самим Ви отримаєте перевагу покупця саме до Вашої продукції.

При проведенні заходу «подарунок за покупку» потрібно визначити цільову аудиторію і вибрати механіку акції. Наше рекламне агентство має величезний досвід в проведенні таких акцій. Співробітники нашого агентства підберуть Вам оптимальний варіант і розроблять стратегію акції «подарунок за покупку».

Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете замовити проведення акції «подарунок за покупку», можете заповнити форму зворотного зв’язку в розділі контакти або зв’язатися по телефону.

Форма замовлення
  1. (обов'язкове поле)
  2. (обов'язкове поле)
  3. (обов'язкове поле)
  4. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Залишити коментар