Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 755

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/cforms.php on line 758
Створення сайту львів - створення сайтів у львові | Рекламне агентство «Promoter Львів»

Створення сайту львів – створення сайтів у львові


Warning: Use of undefined constant b - assumed 'b' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/lib_aux.php on line 383

Warning: Use of undefined constant b - assumed 'b' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/lib_aux.php on line 383

Warning: Use of undefined constant b - assumed 'b' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dom/public_html/promoters.lviv.ua/wp-content/plugins/cforms/lib_aux.php on line 383

Створення сайтів

Компанія «Promoters Lviv»:  професійне виготовлення сайтів
Компанія «Promoters Lviv» надає повний комплекс послуг по розробці web сайтів. Наявність в штаті професійних програмістів, дизайнерів, маркетологів, фахівців у галузі реклами, що мають великий досвід роботи, дозволяє нам вирішувати будь-які, навіть найскладніші завдання. Ми з однаковим успіхом виконаємо створення сайту-візитки, розробимо корпоративний сайт і сайт для проведення промо-акцій. Завдяки використанню найсучасніших технологій, наша компанія здійснює такі масштабні проекти як створення інтернет-магазинів, порталів, соціальних мереж.
Довіривши виготовлення сайтів нам, ви зробите вибір на користь якості та надійності. Комплексний підхід до розробки веб-сайтів дозволяє в підсумку домогтися максимального ефекту від використання Інтернет-ресурсу. Барвистий дизайн, цікаві, легкі для сприйняття тексти, безсумнівно, привернуть увагу відвідувачів сайту. Проведений нашими спеціалістами аналіз юзабіліті дозволить у підсумку зробити сайт максимально зручним і таким, що відповідає всім побажанням цільової аудиторії.
Створення веб сайтів: відмінний результат без зайвих витрат Розробка web сайтів від компанії «Promoters Lviv» – це реальна можливість заощадити. Адже створені нами сайти споконвічно адаптовані під вимоги, що пред’являються пошуковими системами. Тому у вас не виникне необхідності витрачати додаткові кошти на оптимізацію сайту. Фахівці нашої компанії проведуть настройку хостингової майданчики, оптимізують програмний код, виходячи з особливостей пошукових алгоритмів, напишуть тексти з урахуванням найбільш популярних пошукових запитів. При необхідності ми здійснимо побудова білінгових систем і створимо різні агрегатори, в тому числі новинні та платіжні.
При створенні web сайтів особливу увагу нами приділяється питанням безпеки. Наші фахівці проводять комплексний аудит сайту, аналіз серверів, веб додатків, коду. Тестування на проникнення дає можливість виявити вразливі місця і вжити необхідних заходів. Тому ви можете бути впевненими не тільки у повній цілості розміщеної на сайті інформації, але і в безперебійній роботі самого ресурсу. Прийняті нами в процесі розробки веб сайтів заходи забезпечують їх нормальне функціонування при найвищих навантаженнях, навіть у разі виникнення таких екстремальних ситуацій як DDOS-атаки.
Розробка web сайтів: дрібниць не буває В залежності від того, наскільки трудомістким є створення сайтів, ціни відрізняються відповідним чином. Але вони завжди відповідають якості отриманого результату. Створення web сайтів здійснюється нами з урахуванням особливостей конкретної ситуації. Перед тим, як почати виготовлення сайтів, співробітники нашої компанії проведуть відповідну підготовчу роботу. Перш за все, вона полягає в аналізі ряду обставин. Ретельному вивченню піддається маркетингова стратегія компанії-клієнта, діяльність конкурентів, встановлюються особливості цільової аудиторії, підбирається концепція візуальних образів. В остаточному підсумку визначається перелік методів, застосування яких дозволить максимально ефективно провести розробку web сайтів в відповідності з поставленими цілями.
Виготовлення сайтів: що ми пропонуємо Сайти-візитки.  Створення сайту-візитки – це відмінна можливість для компанії заявити про себе, донести до споживача певну інформацію про товар або послугу за допомогою невеликого і недорого інтернет-ресурсу.

відрізняється тим, що до його складу, як правило, входять одна-дві сторінки. Але при цьому створення сайту-візитки передбачає наявність певного набору функціональних можливостей. Привабливий і оригінальний дизайн, розроблений нашими фахівцями, чудово поєднується з простотою та зручністю сайту. В результаті потенційний клієнт, не витрачаючи зайвий час, зможе отримати його цікавлять відомості у відношенні не тільки самої компанії і специфіки її діяльності, але і докладніше ознайомитися з переліком пропонованих товарів і послуг, дізнатися необхідні контактні дані. Створення сайту-візитки – це перший крок на шляху до успіху в Інтернеті!
Корпоративні сайти  Корпоративний сайт – це не просто інтернет-ресурс. Він виконує функцію своєрідного представництва компанії у віртуальному просторі. Тому при розробці web сайтів даної групи ми в максимальному ступені враховуємо всі особливості самої компанії. Дизайн сайту розробляється у суворій відповідності з фірмовим стилем. Таким чином, корпоративний сайт є невід’ємною частиною корпоративної культури. Його відрізняє велика кількість функціональних можливостей. Корпоративний сайт є засобом інформаційної підтримки пропонованих компанією товарів і послуг, надання клієнтам і діловим партнерам необхідної інформації з широкого переліку питань.
Корпоративний сайт надає відвідувачеві максимум інформації. Тому, як правило, він містить досить велику кількість розділів. Крім відомостей про саму компанію на сайті розташовується повний каталог продукції, різні статті і прес-релізи. Відвідувачі мають можливість скористатися формою пошуку по сайту, задати свої питання через форму зворотного зв’язку, зайти в особистий кабінет. Конкретний набір функціональних можливостей сайту визначається індивідуально.
Корпоративний сайт важливий не тільки для відвідувачів і клієнтів, але і для працівників самої компанії. Впровадження мережі Інтранет дозволяє працівникам оперативно отримувати доступ до необхідної інформації, обмінюватися даними. Для виконання необхідних завдань наші фахівці розроблять і підключать до корпоративної мережі відповідні модулі. Необхідно відзначити, що при розробці web сайтів для мережі Інтранет вживаються необхідні заходи, що виключають доступ до наявних в ній матеріалами з боку третіх осіб. В результаті цього гарантується схоронність службової та комерційної таємниці.
Для забезпечення вищевказаних можливостей корпоративний сайт повинен бути бездоганний в технічному плані. Створення веб сайтів такого роду увазі наявність CMS. Зручна система управління сайтом значно полегшує роботу з ним, при цьому забезпечуючи надійність його функціонування.
Інтернет-магазини. Інтернет – це не лише джерело інформації. Останнім часом неухильно зростає популярність Інтернету як місця скоєння різного роду покупок. Все більша кількість людей воліють користуватися послугами віртуальних торгових об’єктів. Тому створення інтернет-магазину є досить перспективним видом бізнесу. Наша компанія здійснює розробку web сайтів будь-якої складності для використання їх в якості інтернет-магазинів. Ми гарантуємо, що відвідувачі магазину зможуть швидко знайти необхідний товар, ознайомитися з усіма його характеристиками, провести порівняння з аналогами, дізнатися точну вартість покупки, оформити замовлення, здійснити оплату.
Барвистий сайт зі зручною навігацією, вичерпною інформацією щодо товарів, легкої системою пошуку не залишить байдужим майбутніх покупців. Створення інтернет-магазину вимагає пильної уваги до питання інтеграції ресурсу з різними платіжними системами.
Ми приймемо всі необхідні заходи для того, щоб забезпечити можливість покупцям здійснювати оплату різними видами електронних грошей, а також шляхом використання банківських карт. При необхідності розробка web сайтів буде передбачати підключення терміналів миттєвої оплати, наприклад, QIWI, CyberPlat та інших. Наша компанія здійснює створення інтернет-магазину на базі передових технологій.
Промо-сайти. В умовах жорсткої конкуренції для залучення уваги до певного товару просто необхідне проведення оригінальних рекламних акцій. Велику роль у цьому відіграють промо-сайти, створені спеціально під конкретну цільову аудиторію. Виготовлення сайтів такого роду спрямовано, насамперед, на створення різноманітних мультимедійних інструментів, які дають змогу споживачу в повній мірі ознайомитися з особливостями і перевагами певного товару. Розробка web сайтів, призначених для проведення подібних рекламних кампаній, зазвичай здійснюється з використанням флеш-анімацій. Найчастіше створення web сайтів даного типу спрямовано не тільки на те, щоб надати максимальну інформацію про конкретний продукт. За допомогою промо-сайтів споживач може взяти безпосередню участь в різних акціях, стимулюючих споживання конкретного товару.
Соціальні мережіНаша компанія має великий досвід виготовлення сайтів, що використовуються в якості соціальних мереж. Розробка веб сайтів даної категорії дозволяє передбачити наявність практично будь-яких функціональних можливостей відповідно до побажань клієнта. Соціальна мережа може бути створена як з метою реклами певного товару, так і для спілкування за інтересами. Система управління сайтом, впроваджувана при розробці соціальних мереж, передбачає можливість багатокористувацької підтримки. Створення веб сайтів здійснюється з урахуванням ймовірності підвищеного навантаження, яка може виникнути з різних причин Тому ви можете бути повністю впевнені в тому, що сайт продовжить свою роботу навіть за наявності суттєвих навантажень. При необхідності ми можемо розмістити сайт на окремому сервері, що належить нашим американським партнерам. Виготовлення сайтів також передбачає можливість використання нашими фахівцями технології «cloud сomputing». Ця технологія заснована на зберіганні даних на декількох окремих серверах, у так званих «хмарах». В результаті ризик її втрати в результаті виходу сервера з ладу практично дорівнює нулю. Застосування технології «cloud сomputing» при розробці веб сайтів дає можливість отримати відчутні переваги. Підвищується відмовостійкість, безпека сайту, збільшується швидкість обробки даних, знижуються витрати на програмне забезпечення, електроенергію, економиться дисковий простір, трафік.

Форма замовлення
  1. (обов'язкове поле)
  2. (обов'язкове поле)
  3. (обов'язкове поле)
  4. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Залишити коментар