Дегустація – це вид рекламної акції, під час якої співробітники рекламного агентства пропонують продегустувати певний вид продукції, щоб споживач надалі її купив.

ДЕГУСТАЦІЯ

У рекламному агентстві Promoters Ви можете замовити проведення дегустації на території всієї України і в Києві за найнижчими цінами!

Дегустація – це вид рекламної акції, під час якої співробітники рекламного агентства пропонують продегустувати певний вид продукції, щоб споживач надалі її купив. Дегустація має перевагу в тому, що людині легше довіриться своїм відчуттям і оцінити власними силами продукт на смак, ніж повірити на слово. Тому такий вид промо-акцій максимально зближує Ваш продукт і потенційного споживача. Під час проведення акцій дегустації ймовірність першої покупки споживачем багаторазово збільшується, по скільки у споживача створюється хороше ставлення до продукту.

Дегустація продуктів продовольства зазвичай проводиться під час найбільшої активності покупців – з 16:00 до 20:00 в четвер, п’ятницю і в суботу з 11:00 до 15:00.

Проведення дегустацій досягає найбільшого ефекту при появі нового товару на ринку. Тому дегустація має за собою головну мету – інофрмірованіе про нову продукцію. Якщо товар можна дати на дегустацію тільки в упаковці, то проводять роздачу (семплинг) зразків продукції.

Обладнанням для дегустації є одноразові пластикові тарілки, виделки, ложки, стаканчики, зубочистки, серветки, рукавички для промоутера і урна. Під час того, як споживач дегустує продукцію, промоутер розповідає про товар, його переваги та особливості, і відразу пропонує купити його. Зазвичай товар для дегустації маркується «Не для продажу».

Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете замовити проведення акції дегустації, можете заповнити форму зворотного зв’язку в розділі контакти або зв’язатися по телефону.

Форма замовлення
  1. (обов'язкове поле)
  2. (обов'язкове поле)
  3. (обов'язкове поле)
  4. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Залишити коментар